4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: (42)-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Mi várható, mi történt a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézményében...

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye Diákönkormányzatának hírei.

Hírek, információk a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézményének 1. osztályos tanulók beiskolázásával, beiratásával kapcsolatosan.

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye, 2016 októberében is megrendezi névadója tiszteletére a Vécsey-s hetet.

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye tanulóinak eredményei tanulmányi és sportversenyekről.