4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

Kedves Versenyző gyerekek!
Tisztelt Szülők!
Tisztelt Felkészítő tanárok!
Iskolánk névfelvétele, 1990 óta tartunk október elején Vécseys hetet.

A rendszeresen tartalmas és jó hangulatú ünnepi hét minden napján más-más hagyományos programot kínálunk tanulóink, illetve a hozzánk érkező vendég gyermekek számára is. Így lett volna ezen év októberében is, csak sajnos a vírushelyzet miatt számos programot törölnünk kellett. A versenyek rendhagyó módon idén online formában kerültek megrendezésre.

2020. október 7-én szerdán 14:30 órától alsó tagozaton nyelvi-irodalmi versenyt, felsőben angol nyelvi versenyt, komplex természettudományos versenyt, és informatika versenyt rendeztünk a fent említett online formában.

Reméljük a versenyfeladatok elnyerték tetszésüket!

Köszönjük a felkészítő tanárok és a versenyző tanulók munkáját!

Találkozunk jövőre, remélhetőleg a helyszínen megrendezhető versenyeinken.

Most pedig jöjjenek a versenyeredmények:

Online Komplex természettudományi verseny

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Mester Balázs

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

76

Veres László, Auxiné Bényei Brigitta, Pataki Krisztina, Cziberéné Pirint Éva, Sesztákné Rácz Éva

2.

Simon László

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

68

Auxiné Bényei Brigitta

3.

Király Dávid

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

66

Veres László, Auxiné Bényei Brigitta, Pataki Krisztina, Cziberéné Pirint Éva, Sesztákné Rácz Éva

4.

Takács Zsófia

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

63

Péter Zoltán Krisztián

5.

Fábián Dóra

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

63

Péter Zoltán Krisztián

6.

Tóth Csilla

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

62

Auxiné Bényei Brigitta

7.

Legoza Laura

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

60

Péter Zoltán Krisztián

8.

Bánszki Milán

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

57

Veres László, Auxiné Bényei Brigitta, Pataki Krisztina, Cziberéné Pirint Éva, Sesztákné Rácz Éva

9.

Balogh Nikolasz

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

52

Veres László, Auxiné Bényei Brigitta, Pataki Krisztina, Cziberéné Pirint Éva, Sesztákné Rácz Éva

10.

Bánszki Nikoletta

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

49

Veres László, Auxiné Bényei Brigitta, Pataki Krisztina, Jakab László, Sesztákné Rácz Éva

11.

Klémán Norbert

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

43

Auxiné Bényei Brigitta


Online angol nyelvi verseny
 

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanára

1.

Szücs Viktória

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézmény

49

Tóth Gabriella

1.

Bogdányi Vilmos

Nyíregyházi AJG Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

49

Kormány Hajnalka

2.

Rohály Árpád

Nyíregyházi AJG Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

47

Kormány Hajnalka

3.

Mátyás Nándor

Nyíregyházi AJG Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

45

Kormány Hajnalka

4.

Mile Márk

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

42

Orosz Józsefné

5.

Lipcsei Sándor Gordon

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézmény

39

Tóth Gabriella

6.

Dankó Zoltán

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

36

Orosz Józsefné

7.

Simon Ervin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

32

Orosz Józsefné

8.

Andrási Zoltán

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

18

Orosz Józsefné

 

Online nyelvi-irodalmi verseny

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanára

1.

Rakóczi Marcell

Bem József Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézménye

56

Majorosné Soltész Erika

2.

Földvári Diána

Bem József Ált. Isk. Kazinczy Ferenc Tagintézménye

53

Majorosné Soltész Erika

3.

Román Tamás

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

47

Lakatosné Zajácz Ágnes

4.

Bódi Mercédesz

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

45

Lakatosné Zajácz Ágnes

5.

Csercsa Virginia

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

32

Lakatosné Zajácz Ágnes

 

Online informatika verseny 5-6. évfolyam


Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanára

1.

Xunkai Yang

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

75

Vácz-Gyüre Rita

2.

Tóth Rajmund

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

74

Vácz-Gyüre Rita

3.

Bíró Lóránt

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

56

Hegedüs Csaba

4.

Krisztián Máté Róbert

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye

53

Tóth László

5.

Goneth Szabolcs

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

43

Uri Zoltán

7.

Káprály Krisztián

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

40

Uri Zoltán

6.

Burányi László

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

39

Uri Zoltán

8.

Bertli Viktória

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye

36

Tóth László

9.

Pintye Zsolt

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

22

Uri Zoltán

 

Online informatika verseny 7-8. évfolyam

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Tóth Roland

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

74

Vácz-Gyüre Rita

2.

Pénzes Máté

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

63

Ajler Erika

3.

Kiss Petra

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye

60

Tóth László

4.

Kurbely Marcell

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye

54

Tóth László

5.

Rideg Levente

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

53

Ajler Erika

6.

Varga Máté

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

35

Uri Zoltán

7.

Kormos Bence

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

34

Uri Zoltán

8.

Tenke Gergő

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

31

Uri Zoltán