4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

Kedves Versenyző gyerekek!
Tisztelt Szülők!
Tisztelt Felkészítő tanárok!
Iskolánk névfelvétele, 1990 óta tartunk október elején Vécseys hetet.

A rendszeresen tartalmas és jó hangulatú ünnepi hét minden napján más-más hagyományos programot kínálunk tanulóink, illetve a hozzánk érkező vendég gyermekek számára is. Így lett volna ezen év októberében is, csak sajnos a vírushelyzet miatt számos programot törölnünk kellett. A versenyek rendhagyó módon idén is online formában kerültek megrendezésre.

2021. október 6-án szerdán 14:30 órától alsó tagozaton nyelvi-irodalmi versenyt, felsőben angol nyelvi versenyt, komplex természettudományos versenyt, játékos komplex kalandtúra csapatversenyt és informatika versenyt rendeztünk a fent említett online formában.

Reméljük a versenyfeladatok elnyerték tetszésüket!

Köszönjük a felkészítő tanárok és a versenyző tanulók munkáját!

Találkozunk jövőre, remélhetőleg a helyszínen megrendezhető versenyeinken.

Most pedig jöjjenek a versenyeredmények:

Online Komplex természettudományi verseny

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Nagy Dorottya

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

71

Filep Tamásné

2.

Orosz Gergő

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

63

Veres László, Csajági Éva, Baracsi Katalin, Auxiné Bényei Brigitta, Berecz András, Cziberéné Pirint Éva, Farkasné Jécsák Zsuzsanna

3.

Benkó Zsuzsanna

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

61

Auxiné Bényei Brigitta

4.

Bornemissza Bianka

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

57

Filep Tamásné

5.

Dencsák Alexandra

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

55

Csajági Éva

6.

Dúró Gábor Csaba

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

51

Körmendiné Nagy Marianna

7.

Újvári Zoltán Milán

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

50

Körmendiné Nagy Marianna

7.

Simon Ervin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

50

Csajági Éva

8.

Czibere Dávid 

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

46

Körmendiné Nagy Marianna

9.

Petrikovics Marcell

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

44

Auxiné Bényei Brigitta

 

Online angol nyelvi verseny

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Szücs Viktória

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

49

Tóth Gabriella

2.

Balogh-Fehér Dávid

Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

48

Kormány Hajnalka

3.

Juhász Elizabet

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola

47

Szabóné Mátyás Mónika

3.

Vitéz Barbara

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola

47

Szűcs Attiláné

4.

Gubacsi Kata Panna

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola

45

Czenéné Puskás Ildikó

5.

Lipcsei Sándor Gordon

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

43

Tóth Gabriella

5.

Horváth Arián

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

43

Helebrandtné Hrenkó Ivett

5.

Mátyás Nándor

Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

43

Kormány Hajnalka

6.

Moravszki Hanna

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

42

Helebrandtné Hrenkó Ivett

7.

Hoó Zsombor

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

41

Tóth Gabriella

7.

Jakab Sándor

Szőlőskerti Angol Kéttannyelvű Tagintézmény

41

Kormány Hajnalka

8.

Kalló Noel

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

40

Helebrandtné Hrenkó Ivett

9.

Geri Dániel

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

36

Orosz Adrienn

10.

Halhóber Péter

Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola

34

Bagolyné Enyedi Erzsébet

10.

Dán Rajmund

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

34

Orosz Adrienn

11.

Veréb Erik

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

33

Orosz Adrienn

12.

Kamenár Krisztina

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

28

Orosz Adrienn

 

Online nyelvi-irodalmi verseny

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Rubóczki Kornél

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola

56

Tóthné Kolocsán Ildikó

2.

Sinka Ádám

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola

55

Tóthné Kolocsán Ildikó

3.

Navraczki Emília

Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola

51

Kovács Zoltánné Vass Éva

3.

Simon Írisz

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

51

Szakady Katalin

4.

László Boldizsár

Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola

50

Kovács Zoltánné Vass Éva

5.

Teremi Balázs

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

49

Bolló Sándorné

5.

Szmolár Szilveszter Benjamin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

49

Váriné Jenei Ilona

6.

Kuknyó Marcell

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

46

Váriné Jenei Ilona

7.

Kallós Klára

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola

45

Tóthné Kolocsán Ildikó

8.

Tamás Zsófia

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

44

Váriné Jenei Ilona

8.

Kormány Csenge

Szabó Lőrinc Tagintézmény

44

Szabó Lilla

9.

Szűcs Annabella

Szabó Lőrinc Tagintézmény

42

Szabó Lilla

10.

Farkas Panna

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

36

Bolló Sándorné

10.

Sebestyén Andrea

Szabó Lőrinc Tagintézmény

36

Szabó Lilla

11.

Sinka Levente

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

32

Bolló Sándorné

11.

Lakatos Ramóna

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

32

Szakady Katalin

12.

For Ferenc Márton

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

30

Szakady Katalin

13.

Seres Roland

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

26

Szakady Katalin

14.

Szabó Péter Gergely

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

21

Szakady Katalin

 

Komplex játékos kalandtúra csapatverseny

Helyezés

Csapat neve

Csapat résztvevői

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Bem csapat

Huszti Botond
Jurkinya Bence
Helmeczy Luca

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola

72

Gubacsiné Deme Katalin

1.

Petőfi csapat

Huszár Alexandra
Rácz Lili
Rézműves Amanda

Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

72

Kozma-Szuhár Eszter Anett

1.

Vécsey csapat

Nagy Ádám
Burányi László
Takács Lilla

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

72

Pázmándi-Drabik Judit

2.

Szabó Lőrinc csapat

Béres Martin
Hegyi Hunor
Reményi Attila

Szabó Lőrinc Tagintézmény

55

Szabó Lilla

3.

Móricz 1. csapat

Moravszki Dorka
Buzai Barbara Zsófia
Papp Nikoletta

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

52

Szatkéné Csekk Angéla

4.

Móricz 2. csapat

Gonda Olivér
Vizi Dominik
Kovács Bence

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

42

Szatkéné Csekk Angéla

 

Online informatika verseny 5-6. évfolyam

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Tóth Rajmund

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

67

Vácz-Gyüre Rita

2.

Radnai Frigyes

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

62

Ajler Erika

3.

Szurovcsák Gábor

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

60

Krómer-Varga Ibolya

4.

Bessenyei Gergő

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

59

Veres László

5.

Nagy Csanád

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

57

Vácz-Gyüre Rita

6.

Mester Gergő

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

54

Ajler Erika

7.

Lehóczki Áron

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

48

Krómer-Varga Ibolya

7.

Román Tamás

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

48

Veres László

8.

Szabó Ákos

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

39

Veres László

9.

Szabó Szabolcs

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

35

Veres László

10.

Laskai Ákos

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

31

Veres László

10.

Mezei Vivien

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

31

Veres László

11.

Nagy Adrián

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

26

Veres László

12.

Plajos Szabolcs

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

24

Veres László

13.

Virág Bence

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

23

Veres László

14.

Tóth Bence

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

19

Veres László

 

Online informatika verseny 7-8. évfolyam

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Eredmény/Pont

Felkészítő tanár

1.

Páll Patrik

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

82

Ajler Erika

2.

Sipos Réka

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

56

Vácz-Gyüre Rita

3.

Bíró Lóránd

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

55

Hegedüs Csaba

4.

Kanalas Kristóf

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

54

Veres László

5.

Petrikovics Marcell

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

50

Krómer-Varga Ibolya

5.

Márkus Roland

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

50

Krómer-Varga Ibolya

5.

Béres Attila

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye

50

Gyula Szabolcs

6.

Bencze Márk

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

46

Veres László

7.

Balogh Renátó

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

44

Veres László

8.

Tamási Ármin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

42

Veres László

9.

Szabó Péter

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Váci Mihály Tagintézménye

39

Krómer-Varga Ibolya

10.

Nagy János

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

37

Veres László

11.

Varga Martin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

29

Veres László

12.

Hajdu Vivien

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

27

Veres László

13.

Kovács István Dominik

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

25

Veres László

14.

Gulyás Norbert

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

23

Veres László

14.

Szász Kevin

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye

23

Veres László