4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: (42)-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

Összesítő táblázat a 2016/2017. tanév versenyeredményeiről

 Név Osztály Verseny  Helyezés  Felkészítő
 Lippa Fruzsina  8.a "Nyelvünkben játszunk" anyanyelvi csapatverseny  2. Czirjákné Budai Mária
Poór Lilla
Koncz Benedek
 Horváth Alex 7.b Gárdonyi Géza Városi Matematika Verseny 1. Belinszki Józsefné
Szabó Ákos 8.b  Gárdonyi Géza Városi Matematika Verseny 1. Belinszki Józsefné
 Koncz Benedek 8.a  Gárdonyi Géza Városi Matematika Verseny 3. Belinszki Józsefné
 Szabó Ákos  8.b "Számvadász" megyei matematikaverseny 2. Belinszki Józsefné
Thuróczy Gréta 6.b Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 7. Orosz Józsefné
 Kósa Fanni 7.b  Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 16.  Bakkné Csapó Erika
 Kelemen Petra 7.b  Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 24.  Bakkné Csapó Erika
 Szabó Ákos 8.b  Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 10. Bakkné Csapó Erika
 Lippa Fruzsina 8.a  Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 14.  Orosz Józsefné
 Győrfi Sándor 8.b  Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 14.  Bakkné Csapó Erika
Poór Lilla 8.a Móricz Zsigmond Megyei angol nyelvi verseny 17.  Orosz Józsefné
 Vajda Christofer  6.b Móricz Zsigmond Megyei német nyelvi verseny  8. Szikora Csilla
 Lakatos Jázmin  6.a Móricz Zsigmond Megyei német nyelvi verseny 14. Szikora Csilla
 Ohnsorge Enikő  6.b Móricz Zsigmond Megyei német nyelvi verseny 15. Szikora Csilla
Thuróczy Gréta 6.b "Kitárul a világ" megyei angol verseny 2.  Orosz Józsefné
Tóth Nándor 6.b "Kitárul a világ" megyei angol verseny 5. Orosz Józsefné
Lippa Fruzsina 8.a "Kitárul a világ" megyei angol verseny 4. Orosz Józsefné
Poór Lilla 8.a "Kitárul a világ" megyei angol verseny 5. Orosz Józsefné
Papp Judit 7.a Városi Jubileumi informatika verseny 3. Veres László
Pelyvás Márton 8.b Városi Jubileumi informatika verseny 3. Veres László
Győrfi Sándor 8.b RUT-IN-FO megyei informatika verseny  1.  Veres László
Szabó Ákos 8.b RUT-IN-FO megyei informatika verseny 7. Veres László
Szabados Krizosztom Artemon 7.b RUT-IN-FO megyei informatika verseny 4. Veres László
Horváth Alex 7.b RUT-IN-FO megyei informatika verseny 5. Veres László
Koncz Benedek 8.a Bendegúz Tudásbajnokság megyei biológia 6. Csajági Éva
Győrfi Sándor 8.b PC-Kismester országos informatika verseny 5. Veres László
Szabados Krizosztom Artemon 7.b PC-Kismester országos informatika verseny 7. Veres László
Horváth Alex 7.b PC-Kismester országos informatika verseny 8. Veres László
Szalanics Dávid 7.a PC-Kismester országos informatika verseny 11. Veres László
Koncz Benedek 8.a Dienes Pál megyei matematika verseny 1. Belinszki Józsefné

 

A korábbi évek versenyeredményeit megtalálhatják itt!