4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

Nagy megtiszteltetés érte iskolánkat, hiszen Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése pedagógus nap alkalmából a tavalyi évhez hasonlóan kitüntetéssel ismerte el iskolánk egy kiváló pedagógusának hosszú időn át kiváló munkáját.

Nagy örömmel számolunk be róla, hogy a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézmény tagintézmény-vezetője, Kindruszné Stefán Erika Oktató-Nevelő Munkáért Vietórisz József-díjat vehetett át a tegnapi napon Dr. Kovács Ferenc polgármester úrtól a városi pedagógus napi rendezvényen!

Gratulálunk igazgató néninek!

Fotó: Móricz Csaba/ezahir.hu, illetve: www.nyiregyhaza.hu

 kituntetes big

Fotó: www.nyiregyhaza.hu

kituntetes big2

Fotó: Móricz Csaba/ezahir.hu

kituntetes big3

Fotó: Móricz Csaba/ezahir.hu