4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

"Iskolánk csapatait a 2016/2017-es tanévben az I., II. és III. korcsoportban neveztük a Bozsik Programba, melynek nyitó fesztiválja 2016. szeptember 13-14-én zajlott a Nyíregyházi Városi Stadionban." - Berecz András (testnevelő)

"Míg az I. és II. korcsoport játékosai az egyesületi bajnokságban is részt vesznek, azaz labdarúgói igazolással rendelkeznek, addig a III. korcsoportosok csak az intézmények közötti programban indulnak.

A IV. korcsoportban az eddig a Bozsik programban szereplő tanulóink más egyesületek igazolt labdarúgói lettek, így a kiírás szerint nem szerepelhetnek a fenti említett bajnokságban, ezért nem került nevezésre iskolánk IV. korosztályos csapata. A Bozsik Program lényege, hogy egyesületek felé irányítsuk a tehetségesebb focistákat, azaz a Vécseyben a Bozsik Program elérte célját!

A nyitófesztiválra minden nevezett tanulót elvittem, a két nap alatt pontosan 44 tanulót. Az eseményen a csapatok az első forduló mérkőzésein vehetek részt.

Minden csapatunk 50%-os mérleggel zárt: 1 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség." - Berecz András (testnevelő)

Szurkoljunk a Vécseynek! Hajrá fiúk! Hajrá Vécsey!

III kcs os csapat pihenőben!