4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 

Iskolánkban 2016. október 10-én rendeztük meg a hagyományőrző kispályás labdarúgó Vécsey Kupát 6 csapattal. A meghívottak között a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola és tagintézményei, illetve a Gárdonyi Géza és a Petőfi Sándor Tagintézmények szerepeltek. Sajnos a Móricz Iskola nem tudott eleget tenni a meghívásnak, így az iskolánk két csapattal vett részt a sorsoláson.

Berecz András szervező írása

Október 6-án, csütörtökön 10 órától megemlékeztünk a 13 aradi vértanú kivégzéséről. Számunkra különösen fontos hagyomány ez, hiszen tagintézményünk névadója Gróf Vécsey Károly is az "aradi tizenhármak" egyike volt. Évről-évre látványos színpadi műsort mutatnak be ezen a napon iskolánk végzősei.

A Vécseys héten esős, hideg idővel érkezett az október. A Vécsey kupa kispályás labdarógó torna, és a DÖK nap is későbbi időpontra került. A szerdai tanulmányi versenyeinket azonban megtartottuk, így a versenyző felsős csapatok angol nyelvi akadályversenyen, az alsős csapatok a "Kult-óra" nyelvi-irodalmi vetélkedőn, az egyéni indulók pedik informatika versenyen mérhették össze tudásukat.

Kedves Meghívottak, Csapatvezetők, Játékosok!

Sajnálattal közöljük, hogy a mai napra 12 órai kezdettel meghírdetett Vécsey kupa kispályás labdarúgó torna az eső miatt elmarad, és egy későbbi időpontban kerül megrendezésre.

Berecz András szervező mindenkit értesít majd az új időpontról, amelyet honlapunkon is olvashatnak majd!

Szíves megértésüket köszönjük!

2016. október 3-án hétfőn 12 órától kispályás meghívásos labdarúgó tornát rendezünk a Vécsey Károly tagintézményben.

Kedves Kollégák és Gyerekek!

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye, 2016 októberében is megrendezi névadója tiszteletére a Vécsey-s hetet.

Október 5-én (szerda) délután 14.00 órától szeretettel hívjuk és várjuk a vetélkedni és versenyezni szerető tanulókat és kísérő nevelőiket.

Versenyeink:
• „Kult-óra" játékos nyelvi irodalmi vetélkedő (3-4. évfolyam)
• Angol nyelvi akadályverseny (7-8. évfolyam)
• Informatika verseny (5-6.o. 7-8.o. korcsoport)